Wyciągi w Tyliczu

Tylicz to raj dla narciarzy.

 

W Tyliczu działają dwa kompleksy narciarskie: Centrum MasterSki oraz Stacja narciarska Tylicz-ski dodatkowo spokojny, mniejszy wyciąg Tomek-ski. 

Szczegółowy opis stacji okiem mamy trzech młodych narciarzy znajdziesz tutaj:

Centrum narciarskie MasterSki – tutaj

Stacja Narciarska Tylicz-ski – tutaj

Wyciąg Tomek-ski – tutaj

 

Nasi goście często pytają nas, która stacja narciarska w Tyliczu jest lepsza? Który wyciąg polecamy?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna, bardzo indywidualna. Każdy ma inne oczekiwania. Jeden woli dużą przestrzeń, łagodne, szerokie, jasne trasy, inny lubi wyzwania, wąskie  zjazdy prowadzące przez las. Jeszcze inny, szczególnie ten początkujący obawia się innych szybkich narciarzy i wybierze spokojny mniejszy wyciąg.

Dlatego nasza odpowiedź zawsze jest jedna: 

Najlepszy wyciąg to ten, który Tobie i Twojej rodzinie najbardziej odpowiada. Ten, na którym Ty i Twoje dziecko czujecie się bezpiecznie. Ten, którego trasy codziennie są dobrze przygotowane, dośnieżone i ratrakowane.

 

Ten, przy którym na parkingu, Twoje auto będzie bezpieczne.

Ten, z którego dla Ciebie rozpościera się najpiękniejszy widok na cudowną zimową okolice Tylicza.

Ten, na którym masz zaprzyjaźnioną szkółkę i super instruktorów. Ten gdzie możesz wypożyczyć i przechować cały sprzęt zimowy.

Ten, gdzie Twoje dziecko znajdzie towarzysza na zimową przygodę.

I w końcu ten, który w danej chwili oferuje dobrą cenę za swoje usługi – choćby proponując super zniżkę przed lub po sezonie.

Który? MasterSki czy stacja Narciarska Tylicz-ski, a może wyciąg Tomek-ski?

Dla nas i naszych dzieci (mamy ich troje) wszystkie wyciągi oferują jak najbardziej profesjonalną obsługę. Każdy ma swoją specyfikę.

Właściciele tych wyciągów przyjęli specjalizację dla Rodzin z Dziećmi. To nie oznacza jednak, że na wyciągach będzie się nudził zaawansowany narciarz. W każdym przypadku trasy zostały przygotowane tak, żeby była spora różnorodność.

Położenie obu kompleksów narciarskich, na stokach o różnym nachyleniu doskonale temu sprzyja. Tutaj, choć nie są to Alpy i rodzic, który zazwyczaj ma większe wymagania będzie zadowolony i maluch dopiero zaczynający swoją przygodę z nartami również będzie bezpieczny.

Wyciąg Tomek-ski, ma zupełnie inną specyfikę. Sprawdza się dla tych,  którzy pierwszy raz wyjeżdżają na narty i oczekują bezpieczeństwa i spokoju, bez szaleńców na stoku. Tam dobrze poczuje się mama, która nigdy nie jeździła i dziecko, które stawia pierwsze kroki na nartach albo doskonali technikę. Tam znajdziecie rodzinną atmosferę i bardzo indywidualne podejście.

 

Więc, który wyciąg?

Kto powiedział, że musisz wybierać. Naszym zdaniem powinieneś pojeździć na wszystkich stacjach. To na pewno urozmaici Twój zimowy wypoczynek z dziećmi w Tyliczu.

 

Ale jak to zrobić, kiedy nie ma wspólnego karnetu na wyciągi?

Nie jest to łatwe, ale do pogodzenia. Zawsze można kupić karnet punktowy lub czasowy. Rano do obiadu możesz  jeździć na jednym wyciągu a po obiedzie na tak zwane „dobicie” na drugim. Albo jeden dzień tu a drugi tam. Tylicz to wioska, wszytko masz na wyciągnięcie ręki. Wyciągi są tak blisko siebie, że nie zauważysz różnicy w dojeździe do nich.

Żeby łatwiej było Ci podjąć decyzję gdzie zacząć, spróbuję przybliżyć dokładniej ofertę Centrum Narciarskiego MasterSki, Stacji Narciarskiej Tylicz-ski oraz Wyciągu Tomek-ski.

Będzie to mój subiektywny opis. Czy mam do tego prawo? Myślę, że tak, jestem mamą trzech narciarzy. Każdy z nich (a my rodzice razem z nimi), dorastali w Tyliczu, jeździli i nadal jeżdżą na wszystkich wyciągach.  Każdy z nas, ma trochę inne odczucia i potrzeby. Zebrałam nasze refleksje, dodałam kilka uwag gości odwiedzających nasze agro i opisałam wyciągi… Przeczytaj :) Koniecznie napisz do nas jeśli chciałbyś coś dodać dla innych rodziców z dziećmi: info@ugrzegorza.pl

Centrum narciarskie MasterSki – tutaj

Stacja Narciarska Tylicz-ski – tutaj

Wyciąg Tomek-ski – tutaj

 

Wyciągi w Tyliczu

Ferie w górach z dziećmi na nartach

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!