Agroturystyka dla wymagających rodziców z dziećmi

Dla dzieci

Basen z ciepłą wodą

Basen dla dzieci i brodzik dla maluchów z ciepłą wodą podgrzewaną solarami, a tuż obok plac zabaw, trampolina i mini-plaża z leżakami dla stęsknionych słońca rodziców. Zobacz radość i zabawę dzieci w naszym basenie!

Zobacz szczegóły!

Plac zabaw z huśtawkami i trampoliną

Plac zabaw i boiska to za mało. Dlatego w naszej agroturystyce dzieci mogą bawić się jeszcze lepiej: są huśtawki, boiska, basen, zjeżdżalnia, piaskownice, trampolina a także punkt obserwacyjny z pomostami. Zobacz!

Zobacz szczegóły!

Kącik dla dzieci

Twoje dzieci nie będą się nudzić w wakacje czy ferie nawet, kiedy za oknem niepogoda. Nasz pokoik zabaw to miejsce, z którego zawsze słychać śmiech i radosne okrzyki. Można tutaj zagrać z rodzicami w piłkarzyki albo budować domy z klocków czy bawić się w dom!

Zobacz szczegóły!

Pokoik gier z Xbox one

To nasza propozycja nie tylko dla chłopców, szczególnie kiedy na zewnątrz leje deszcz i już wszystkie inne gry i zabawy się znudziły.

Dobrej zabawy!

Piłkarzyki

To świetna alternatywa dla chłopca i dziewczynki. Emocji nie ma granic, kiedy zabawa się rozkręca. Grając w piłkarzyki każdy może zostać mistrzem piłkarskim!

Dobrej zabawy!

Biblioteczka dziecięca

Czytanie bajek to od dawna najlepszy sposób na nudę. W naszej biblioteczki znajdziesz spory wybór bajek dziecięcych dla mniejszych i większych dzieci.

Dobrej zabawy!

Gry i puzzle

Jeśli nie masz swoich ulubionych gier wyjazdowych lub nie zmieściły się w ogromnym bagażu skorzystaj z tych przygotowanych specjalnie dla Ciebie i Twoich dzieci. Gry i puzzle o różnym stopniu trudności na pewno będą super alternatywą po intensywnej zabawie w ciągu dnia.

Dobrej zabawy!

Agroturystyka w górach dla rodziców z dziećmi

Pakiety

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z przedszkolakiem poza sezonem

Ferie z dzieckiem poza sezonem? Kiedy nie ma tłoku, kiedy Twoje, małe dziecko poczuje się bezpiecznie? Właśnie tak! U nas nie tylko animacje i pyszne jedzenie! Dodatkowo poza sezonem niższa cena noclegów! Wyciągi na przeciw domu! Skorzystaj w terminie 23.02-9.03.

1025 zł
od 850 zł os/pobyt/ last minute
Rezerwuj!
FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

FERIE W GÓRACH, NA NARTACH

Ferie na nartach? Z całą rodziną z dziećmi w górach Beskidu Sądeckiego? Czemu nie?! Wyciąg na przeciw domu, a w naszej agroturystyce: warsztaty dla dzieci, pyszne, domowe posiłki integracja przy ognisku, cudowne zimowe widoki. A wszystko tuż za progiem!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
Weekend majowy w górach

Weekend majowy w górach

Długi weekend z dziećmi, kiedy góry kuszą soczystą zielenią? Spacery, jazda konna, pyszne jedzenie slow food? To i jeszcze więcej, animacje, warsztaty, zielony plac zabaw tuż za progiem naszego domu!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!
IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

IDEALNE WAKACJE Z dziećmi

Zabawa z rówieśnikami, karmienie zwierząt, przeprawa przez górski potok, wycieczka wozem z parą koni – wszystko to sprawi, że wakacje i urlop u nas będzie ciekawy i pełen przygód! Sprawdź wolne terminy!

od 1025 zł os/pobyt
Rezerwuj!