Kto pyta nie błądzi

Bezpieczne wakacje z dzieckiem 2020, w czasie pandemii koronawirusa?

Czy to w ogóle możliwe? Wakacje w domu, w dalszym zamknięciu? Część z Was z obawy o bezpieczeństwo rodziny zdecydowała, że w tym roku wakacji nie będzie.

Są jednak tacy, którzy czekają tylko na hasło: hotele i pensjonaty otwarte, aby móc wyrwać się na wyjazd z rodziną. Gdzie wyjechać na wakacje 2020, w dobie koronawirusa?

 

Może kameralnie wśród zielonej przestrzeni? Z dala od zatłoczonych miast, plaż i straganów przy wąskich uliczkach.

 

Zdaniem wielu rodziców Beskid Sądecki to jest to! To szerokie łąki i ścieżki spacerowe na wakacyjne wędrówki. 

 

Niektórzy z Was już do nas zadzwonili i zarezerwowali wakacyjny pobyt w górach z dzieckiem.

O co zapytali wcześniej? Jakie były ich największe rozterki i obawy związane z wakacjami w czasie pandemii koronawirusa? Najważniejsze odpowiedzi zawarliśmy poniżej.

[sp_easyaccordion id=”12245″]

To te najczęściej pojawiające się pytania…

Od siebie dodam jeszcze jedno, ostatnie pytanie, które pewnie wszystkich nas nurtuje..

 

Kiedy ten dziwny, inny, trudny czas pandemii koronawirusa się skończy i wrócimy do normalności? 

To pytanie na razie musi zostać bez odpowiedzi. Na to pytanie chyba jeszcze nikt nie ma rozwiązania albo tylko nieliczni, Ci do których ja niestety nie mam dostępu.

Jeśli znasz odpowiedź zadzwoń do nas i podziel się nią!

Jeśli Ciebie w związku z wyjazdem rodzinnym na wakacje w czasie koronawirusa, nurtuje coś innego zadzwoń.

Mamy duuuużo czasu, aby układać plan działania w tym nienormalnym czasie!

Nikt nie ma wątpliwości, że wakacje z dziećmi 2020 będą inne niż poprzednie.

Koronawirus mocno wpłynął na naszą codzienność, co nawet bez nakazów i ograniczeń zmieni nasze wybory podróżnicze. Większość rodziców z dziećmi z obawy przed zarażeniem, blokadą granic albo potrzebą odbycia kwarantanny po powrocie, nie wybierze się do Włoch, Hiszpanii czy Turcji. Nawet w Polsce perspektywa zatłoczonych miejsc odpadnie.

Dla rodziny z dzieckiem pożądane będą miejsca kameralne, ale z dużą wolną od ludzi przestrzenią. W tej sytuacji niskie góry to najlepszy wybór.

 

Pewnie każdy z Was ma już dość izolacji, braku słońca i ruchu… Każdy marzy o tym, aby wyjść z domu i czuć się bezpiecznym w otoczeniu innych, żeby nie trzeba było rozglądać się nerwowo czy przypadkiem nie ma kogoś kaszlącego w pobliżu. Z niecierpliwością, pewnie nie jeden z Was wygląda momentu, kiedy nasze pociechy wreszcie wrócą do szkoły, a z nas spadnie obowiązek przerabiania dawno zapomnianego materiału szkolnego.

O tym jak nasza rodzina (z trójką szkolniaków, w tym jednym ósmoklasistą) radzi sobie w tym trudnym czasie przeczytaj tutaj 

 

Tylickie Wzgórze – Kodeks Dobrych Praktyk.

Przygotowaliśmy strategię działania, aby stworzyć bezpieczny wypoczynek z dziećmi w dobie koronawirusa. Możecie o tym przeczytać tutaj: Tylickie Wzgórze Kodeks Dobrych Praktyk.

Życzymy Wam zdrowia i cierpliwości, mamy nadzieję do zobaczenia już wkrótce.